Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • Pączki, pączki, pączki! Ten motyw towarzyszył nam przez cały dzień :) Dziękujemy Pani Paulinie za koleją odsłonę akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom"-tematyka oczywiście PĄCZKOWA :D Nie zabrakło również konsumpcji czwartkowego smakołyku.
    Relacja 2017-02-24, 17:07 | autor: Marta Kurek
  • Dziś w naszym przedszkolu smakowite święto - dzień pizzy! Dzieci dowiedziały się, że pizza to potrawa kuchni włoskiej, oglądały również flagę tego kraju. Wspólnie omówiliśmy etapy powstawania pizzy, później każdy sam mógł spróbować
    Relacja 2017-02-21, 11:25 | autor: Izabela Stefanowska
  • W piątek w naszym przedszkolu odbył się kolejny koncert. Tym razem dzieci miały okazje zapoznać się z trójkątna gitarą. Bałałajka to ludowy instrument rosyjski. Panowie zagrali nam melodie z kultowej bajki "Wilk i zając" czy "Masza i niedzwiedz".
    Relacja 2017-02-18, 20:12 | autor: Izabela Stefanowska
  • Rozwijamy sprawność naszych rączek poprzez świetną zabawę :) Do naszych ćwiczeń użyliśmy kulek hydrożelowych, słoików, łyżeczek, miseczek,butelek i balonów. Odkryliśmy kolejne magiczne właściwości wody, która małe plastikowe kuleczki zamieniła
    Relacja 2017-02-17, 19:34 | autor: Marta Kurek
  • Na zakończenie tygodnia obchodziliśmy urodziny Wiktorii. To już kolejny czterolatek w naszym przedszkolu :)