Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • Zdjęcia z dzisiejszych zajęć karate. A z okazji urodzin naszej kochanej cioci Anetki było gorące sto lat i skromny upominek! Jeszcze raz najlepsze życzenia od Leśnych Skrzatów. :)
    Relacja 2017-01-24, 13:38 | autor: Marta Kurek
  • Karnawał trwa więc postanowiliśmy zrobić swoje własne,ręcznie wykonane maski :). Oto efekty :)
    Relacja 2017-01-23, 17:14 | autor: Marta Kurek
  • 20 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. ;-) Dzieci pięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Po występach był czas na rozdanie upominków i słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy za przybycie i życzymy wszystkiego najlepszego.
    Relacja 2017-01-20, 17:36 | autor: Izabela Stefanowska
  • Jest nieduży, okrąglutki i... nie nosi spodni. A do tego uwielbia miodek. Gotowy jest wiele dla niego zrobić. Podobnie jak dla swoich przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Mowa o misiu, uwielbianym przez dzieci i dorosłych na całym świecie - Kubusiu Puchatku, który
    Relacja 2017-01-16, 11:27 | autor: Izabela Stefanowska
  • Kolejny raz nasze przedszkole wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez chęci i zaangażowania Was Drodzy Rodzice oraz Naszych Pań: Izy, Marty, Eweliny oraz Małgosi, które pięknie przygotowały dzieci do występu.Dziękujemy